“Si të lë Marku të flasësh kështu”/ Rudina Dembacaj i jep përgjigjen epike ndjekëses: Po ku ka Zot që më…

Aktorja Rudina Dembacaj prej më shumë se 2 vitesh kurorëzoi dashurinë e saj me Mark Frrokun.

 

Ata nisën një romancë pas ndarjes së aktores nga ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj , me të cilin ka edhe një vajzë, Viktoria.

 

Rudina është goxha aktive në rrjetet sociale dhe përpiqet të jetë sa më pranë ndjekësve të saj. Së fundmi aktorja e humorit ka zhvilluar një bisede virtuale me to.

 

E mes shumë pyetjeve të bëra, një ndjekëse duket se ka shprehur ‘mospëlqimin’ e saj në lidhje me përgjigjet që Rudina iu kthen atyre. Kjo gjë duket se i ka tërhequr vëmendjen aktores e cila nuk ka nguruar aspak t’i japë një përgjigje epike.

 

‘Si të lë Marku të përgjigjesh kështu?”- e ka pyetur ndjekësja ndërsa Rudina u përgjigj: “Më vjen keq kur lexoj ende vajza, që mendon se duhet marrë leje që të shprehësh mendimet… Ku ka Zot që më ndalon mua të flas mi motër?!”

 

Rikutojm se aktorja ka dhënë një mesazh për të gjitha gratë e divorcuara të cilat i frikësohen faktit nëse do të gjejnë ndonjëherë partnerin e duhur.

 

“Nga eksperienca që kam është e kundërta. Vështirësitë që kalojmë na bëjnë të jemi më sexy dhe të parezistueshme. Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë. Por mos e merr si atë që ke lënë. Merr një shok këtë herë. Gëzuar,”-shkroi Rudina Dembacaj.

 

TE TJERA