Ish-burri i Rudina Dembacajt martohet me kolegen e saj/ Edhe Marisa punon në Klan

Pak para dasmës së bujshme të Rudina Dembacaj me Mark Frrokun edhe ish bashkëshorti i aktores, i icili dashur pa dashur është bërë pjesë e medias dhe lajmeve rozë, publikoi partneren e re, Marisa Preza.

 

Pasi bënë lidhjen publike, fotot e çiftit në rrjet nuk kanë të ndalur.Së fundmi ka qenë Marisa që ka zbuluar se çifti i ka dhënë fund zyrtarisht beqarisë dhe janë martuar.

 

“E gezofshim njeri-tjetrin BURRI IM. 22.06.2022. Te martuar..”. Marisa është pjesë e stafit të televizionit Klan, ku aktualisht punon edhe Rudina Dembacaj.

 

TE TJERA