Video/ Sherr në eventin e rëndësishëm, plagoset moderatorja dhe këngëtarja e njohur

“Mad Video Music Awards 22” në Athinë u shndërrua në një betejë të vërtetë.

Ku dy persona u përfshinë në një konflikt të dhunshëm. Ndërkohë nga i gjithë sherri, që ka zgjatur me minuta të tëra është e plagosur moderatorja e njohur Roula Koromila dhe është lënduar lehtë këngëtarja e mirënjohur Elena Paparizo.

Në rrjetet sociale janë publikuar tashmë edhe momentet e sherrit, duke treguar edhe prezantuesen, teksa asistohet nga ndihma e shpejtë. Sherri nisi kur Ioanna Paliospyrou ishte në skenë dhe do t’i jepte artistes Elena Paparizou çmimin e baladës më të mirë të vitit.

TE TJERA

spot_img