Shkëlzen Berisha ka dy fëmijë nga martesa e parë, Armina tregon nëse e bezdis kjo

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” është diskutuar tema e lidhjes së vajzave me burra të divorcuar dhe fëmijë dhe anasjelltas.

 

Moderatorja e emisionit Armina Mevlani u shpreh se dhe ajo ka zgjedhur një burrë me fëmijë dhe këtë nuk e quan aspak sakrificë sepse e dashuron Shkelzenin.

 

Pjesë nga diskutimi:

 

Armina Mevlani: Unë e kam zgjedhur me fëmijë. E kam dashur, se kam as problem dhe as sakrificë fare që ai ka fëmijë.

 

Rita Petro: E ke nga dashuria këtë gjë.

TE TJERA

spot_img