Përkrah një tjetër mashkulli, Alvisa e Për’Puthen më në fund gjen dashurinë

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Alvisa ka publikuar një foto, ku shfaqet e përqafuar me të dashurin e ri dhe ndonëse ka zgjedhur mos t’ia publikojë të plotë portretin, ajo shfaqet më e dashuruar se kurrë.

 

Prej kohësh e kemi parë atë që udhëtonte jashtë Shqipërisë dhe mendonim se ishin pushimet ato që e largonin nga vendi, por nuk paska qenë kështu.

 

Partneri i ri i saj mendohet se jeton jashtë Shqipërisë, ndaj edhe dy të rinjtë takohen në destinacione të ndryshme.

 

TE TJERA

spot_img