Monika e Kopshtit Zoologjik: Tigri është i vogël, për pak i dalin kicat

Monika Lubonja është një nga aktoret më të përfolura kohët e fundit në mediat rozë,

 

teksa pasi hëngri qyl taksat e shqiptarëve duke u paguar si këshilltare e Erion Veliajt, ndonëse po shijonte jacuzzin dhe fërkimet me vajza në BBV, aktroja është emëruar drejtoreshë e Kopshtit Zoologjik.

 

Duke folur për kafshët e Kopshtit, Lubonja tha se tigri nuk ka dhëmbë pasi është ende shumë i vogël, vetëm 1 vjeç, ndërsa u shpreh se edhe pak do i dalin kicat.

 

“Kam frikë, por rri me kafshët. Por po rri dhe po i vëzhgoj ato fermerët. Tigri pa dhëmbë? E kemi të vogël, ta lëmë që t’i dalin kicat. Pastaj hajdeni, shiheni nga afër që t’ia shihni dhëmbët”-tha Lubonja.

TE TJERA

spot_img