Zëre se e rriti i vetëm vajzën …/ Do habiteni se sa e bukur është bërë e bija e Alban Dudushit

Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mësiperme ajo tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë.

Foton e ka publikuar në rrejetet sociale disa kohë më parë bashkëshortja e Albanit, moderatorja Bieta Sula ndërsa shkruan përkrah saj “Alban Dudushi me 2 shoqet e veta më të ngushta”.

Bieta ndan shpesh herë foto të familjes dhe Joelle është gjithmonë pjesë e kartolinës.

TE TJERA

spot_img