Sonila Meço merr briskun në dorë dhe tregon si i rruan … (video)

Moderatorja Sonila Meço shpesh herë është bërë pjesë e mediave rozë ku si jeta prefesionale dhe ajo private nuk kanë kaluar pa u komentuar gjatë.

 

Ajo është dhe mjaft aktive në rrjetet, ku përveç fotove dhe video nga puna e saj të përditshme nuk ngruon të postojë dhe foto të sajat ku tregon linjat trupore perfekte.

 

Së fundmi, ajo ka postuar në video ku na tregon se si kujdeset për bukurinë e saj. Sonila Meço shfaqet me brisk në dorë dhe na tregon se si i rruan këmbët. Ajo na tregon se brisku është sekreti për kofshët e saj. Edhe pse vitet ikin, Sonila Meço vazhdon të mbetet në formë.

 

Sonila Meço ka qenë e përfolur së fundmi sa i përket martesës së saj. U tha se gazetarja i dha fund me bashkëshortin e saj, Drinin, por e vërteta del të jetë ndryshe.E ftuar në një emision, Sonila tha se me bashkëshortin janë bashkë prej 21 vitesh dhe gëzojnë një marrëdhënie të suksesshme.

 

Tutje Meço tha se edhe ata si çdo çift tjetër kanë pasur keqkuptimet e tyre por çdo gjë është zgjidhur dhe kjo si shkak që i kanë hapur njëri-tjetrit rrugë e janë kuptuar gjithmonë.

 

 

TE TJERA

spot_img