”O hëngsh m** ti je apo nuk je VIP?”/ Ermali i kthehet keq komentuesit

Aktori i dashur për publikun, Ermal Mamaqi, duket se është duke punuar me një projekt të ri. Së shpejti, ai do të sjellë një film të ri në kinematë shqiptare ku pjesë e tij do të jetë dhe aktori i njohur, Blerim Destani.

Këtë gjë moderatori e ka bërë të ditur nëpërmjet një videoje komike që ka bërë me Blerimin dhe disa vajza të grimit në shesh xhirime.

Ermali shfaqet duke i bërë fresk aktorit dhe duke i mbajtur çadrën ndërkohë që ai po bëhej gati.

“@blerimdestani, projekti tjetër. Ka 100 vjet që më lutet”, shkroi Mamaqi krahas videos.

Mirëpo një ndjekës duket se nuk i ka pëlqyer aspak videoja e aktorit dhe komenti i tij mori vëmendjen e Ermalit i cili nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje më se epike.

“O ma hangshi ? me gjith çader, athu kush jeni, “vipa” po çfarë vipash ju jeni dh*pa”- shkroi ndjekësi, ndërsa aktori iu përgjigj: “Nga Dubai je ti vlla?”– duke iu referuar kështu skandalit të disa javëve më parë “Dub ai P orta P otty”.

TE TJERA

spot_img