FOTOT/ Sonila Meço shfaqet me brisk në dorë, njoftim shqiptarëve: Ja me çfarë rruaj …

Sonila Meço shfaqet çdo ditë, me look serioz, pas banakut të ZeniTV, duke komentuar aktualitetin politik të ditës.

Por ama moderatorja ka dhe një anë tjetër, atë të të bërit para përmes publicitetit.

Dhe ky zanat i dytë na ka bërë të shohim një grua që kujdeset për bukurinë e saj.

Së fundmi ajo ka treguar se brisku është sekreti për kofshët e saj.

Padyshim, edhe pse vitet ikin Meço mbetet në formë.

TE TJERA

spot_img