Beatrix plas papritur ‘bombën’ ndaj produksionit të BBV: Ata më kanë…

Beatrix Ramosaj ka qenë një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP” për shkak të lidhjes me Donald Veshaj.

Ajo shpesh është cilësuar si vajza që ra pre e lojës së Donaldit dhe produksionit e mesa duket ajo vetë bie dakort me këtë mendim tashmë.

Dje Beatrix së bashku me Fifin kishin hapur nje video Live, ku nga fjalët e thëna u duk se dyshja ka hatërmbetje ndaj produksionit.

Në video dëgjohet Beatrix teksa shprehet se nuk ka arritur të gjejë disa pjesë të bukura qe i ka kerkuar ndër videot e publikuara nga produksioni i “Big Brother VIP”.

Me pas është Fifi ajo qe ja kthen se ato pjesë nuk janë asgjekundi pasi produksionit nuk i hynte ne punë t’i publikonte.

Beatrix: Xhirimet e asaj nate nuk i kam gjetur kurre

Fifi: Se s’jane asgjekundi, se kane dashur te nxjerrin Fifin vec kur qan

Beatrix: Edhe Trixen vec kur…

Fifi: Vec kur s’ka ditur te flas, kur ka ditur te flas i kane fshire ato gjera se s’u kane hyre ne pune

TE TJERA

spot_img