”U shua bota për meshkuj”/ Prezantuesi i njohur i ‘Top Channel’ degjeneron Donaldin: S’jam …

Mbrëmjen e së premtes moderatorja ori Nebijaj ishte e ftuar në emisionin “Më ler të flas” ku foli rreth emisionit të saj “Pushime On Top” ku prej 5 vitesh është në bashkë-moderim me prezantuesin, Flori Gjini.

Ne i kemi hyrë punës me kokë për Pushime on Top, ai akoma nuk ma ka konfirmuar nëse do të jetë me mua në këtë sezon të pestë” tha Ori dhe përgjigja e Donaldit ishte e menjëhershme:

“Pse u shua bota për meshkuj që s’ta ka konfirmuar akoma”.

Mirëpo me mesa duket kjo frazë nuk i ka pëlqyer aspak Florit i cili vetëm pak minuta më parë i ka thënë “po” Orit duke thumbuar keq Donaldin.

“Është e vërtetë nuk është shuar bota por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhti. Kështu që për të gjithë ju që me keni pyetur përgjigjen time e dini tashmë”, thotë Flori duke bërë të njëjtin xhest si të Bora Zemanit kur priste Donaldin të dilte jashtë “Big Brother” dhe kur ai thoshte se brenda reality show-t pëlqente Trixën.

TE TJERA

spot_img