Nuk ndalonte dot së qari/ Ja çfarë i ndodhi Nevina Shtyllës në mes të emisionit

Nevina Shtylla është përballur me një moment të sikletshëm që e ka kaluar me shumë sportivitet.

Prezantueses i ka ndodhur një in cident teksa ishte duke zhvilluar një lojë në rubrikën “Dielli apo Hëna”, kur në një moment u rrëzua në tokë.

Kjo solli të qeshura në studio duke përfshirë edhe vetë moderatoren e cila fatmirësisht nuk ka pësuar asnjë lëndim serioz.

Teksa sot ka shkaktuar të qeshura, një javë më parë, ajo i përloti të gjithë.

Gjatë rubrikës “Just dance” që ajo moderon një konkurrent u përlot duke falenderuar të motrën për mbështetjen. Ai u shpreh se ajo punon me të gjithë natën dhe ditën vijnë në emision duke u shprehur mirënjohës.

Ky moment kaq i ëmbël ka prekur edhe Nevinën e cila zbuloi se vëllai i saj nuk jeton në Shqipëri. Me lot në sy ajo tha: “Unë vëllain e kam larg, çfarë mund të them. E puth shumë!”, duke i dërguar një puthje nga ekrani.

Teksa juria vazhdonte komentet për konkurrentët, Nevina vazhdoi të ishte me lot në sy duke thënë me shaka se do ‘3 orë të marrë veten’.

TE TJERA

spot_img