“Gruaja e tij ishte në Itali …”/ “Shokon” Serena Sula: Kam bërë se*s me Ilir Shaqirin

Ka habitur me deklaratat e saj modelja Serena Sula.

 

Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Shqipëri Live” për të folur për këngën e saj.

 

Por ndër të tjera, ajo ka treguar edhe për një deklaratë që ka bërë për fituesin e “Big Brother VIP”, Ilir Shaqirin, për të cilin është shprehur se e ka “ngacmuar se*sualisht”.

 

Ajo u shpreh se ka qenë duke bërë make-up pasi kishte një intervistë në Top Channel, ku e kishte takuar balerinin e njohur. Sipas saj, ata kanë shkëmbyer kontaktet dhe janë takuar.

 

“Ishte hera e parë që u takuam, kur një personi i shndrisin sytë, s’ke çfarë të thuash më. Ishim te make-up, e më tha “shyqyr na hapi sytë një femër e bukur”. Ku je, se nuk na u fut në BB VIP një femër e hajrit. Pastaj më tha ‘je një femër se*s apil’. Shkëmbyem numrat.

 

Ne jemi takuar më pas. Ça nuk ka ndodhur. Gruaja e tij në Itali çfarë ka bërë gjashtë muaj kur Iliri nuk ishte. Edhe unë e kam pëlqyer Ilirin si person.

 

Çdo gjë ka ndodhur me pëlqimin e njëri-tjetrit. A më the kur isha këtu me kë do bëj se*s, unë thashë Ilirin dhe e plotësova dëshirën”, tha Serena.

TE TJERA

spot_img