PAMJE TË RËNDA/ Aksident, automjeti përplaset dhe përfundon në oborrin e banesës poshtë rrugës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës ku një automjet është përplasur dhe ka përfunduar në një banesë aty pranë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë transportuar menjëherë drejt spitalit.

Banorët tregojnë se rruga paraqet rrezikshmëri të lartë pasi mungojnë sinjalistikat dhe vendosja e “policëve të shtrirë” në rrugë.

https://fb.watch/dKZbDl2tkA/?fs=e&s=cl

TE TJERA

spot_img