Moderatorja e Topit rrezohet ne mes te emisionit… (foto)

Gjatë emisionit Nevina Shtylla është përballur me një situatë jo shumë të këndshme.

Teksa ishte duke zhvilluar një lojë ajo u rrëzua në tokë.

Kjo solli të qeshura në studio duke përfshirë edhe vetë moderatoren e cila fatmirësisht nuk ka u lëndua.

Kohët e fundit moderatorja ka folur dhe për herë të parë për romancën e saj që prej shumë kohësh e kishte mbajtur lidhjen private.

TE TJERA

spot_img