Cifti shkon me pushime ne Turqi. Por nuk e beson se si ishte dhoma e hotelit.

Nje cift shqiptar shkojn per pushime ne Turqi dhe zgjedhin nje hotel me 4 yje. Por sic ndodh gjithmon ndryshe eshte ne realitet dhe ndryshe eshte kur shikon fotot.

Pasi shkojne ne Turqi dhe marrin celesat e dhomes per tu clodhur cuditen nga dhoma e hotelit pasi jastiket ishin te grisur me vrima dhe kjo i habiti.

Si ka mundesi nje hotel me 4 yje me jastek te grisur pasi ai dukej shume i bukur ne foto.

Doreza e banjos ishte e prishur.

Po ashtu dhe carcafet te grisur ne disa vende.

Epo te shkosh per pushime dhe te paguash para e ne fund ti fle ne nje dhome te tille ja keshtu ndodh kur shkon me pushime ne Turqi.

Ndaj beni kujdes kur udhetoni pasi fotot nga realiteti jane shume ndryshe.

TE TJERA

spot_img