A ke fjetur ndonjëherë me Islin? Ori Nebiaj tregon njëherë e mirë marrëdhënien e saj

Ori Nebijaj e ftuar në emisionin “Më lër të flas” ku mes të tjerash foli dhe për “Wake Up” dhe kolegun e saj, Isli Islamin.

“Unë kam një koleg të mirë prej 5 vitesh, që është Isli dhe që ma ka bërë jetën dhe Wake Up-in shumë të lehtë të them të drejtën”, u shpreh Ori.

A janë të lidhur dy moderatorët e njohur të ‘ Top

Donaldi e ng acmoi duke i thënë se duhet të flejë me Islin në mënyrë që të zgjohen herët për në punë.

Donaldi: Isli është tip që zgjohet herët apo jo?

Ori: Isli nuk është nga ata njerëz që zgjohen herët nëse nuk ka një punë që e detyron të zgjohet herët, por është aq korrekt dhe i përgjegjshëm sa që gjithmonë çohet herët

Donaldi: Kam një super ide, ti pse nuk fle me Islin që ai të të zgjojë “çohu se do ikim në punë”?

Ori: Këtë idenë ka 5 vite që na e japin.

Donaldi: Nuk ke provuar asnjëherë të flesh me Islin?

Ori: Jo Donaldi: As te dhoma ngjitur?

Romeo: Po për të mirë të punës moj

Ori: Puna na ka shkuar shumë mirë dhe nuk e kemi parë të nevojshme

Donaldi: Pse nuk e mendon të flesh me Islin?

TE TJERA

spot_img