Pra, vajza e Alketa Vejsiut qenka shoqe e ngushtë me ish-konkurrenten kryesore në “Love Story” (FOTO)

Dea Vieri ishte një nga fronistet e “Love Story 2” e cila kërkonte dashurinë në ekran.

Ajo doli nga aty çift me Albion Zhegrova, por lidhje kjo që nuk zgjati më shumë se një muaj.

Por tani që Nicol, vajza e Alketa Vejsiut është bërë një personazh publik zbulohet edhe se ajo është shoqe me Dean.

Në postimet e njëra-tjetres në Instagram nuk mungojnë komentet. Siç ndodhi te postimi i fundit i vajzës së Alekta Vejsiut.

“Rash në dashuri”, i shkruan Dea dhe Nicol ja kthen: Unë me ty.

TE TJERA