Vjen në jetë Uriel, Antonela e ‘Përputhen’ jep lajmin e ëmbël

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha ka dhënë sot lajmin e ëmbël se është bërë teze. Ajo ka ndarë një video teksa mban në krahë nipin dhe zbulon se i kanë vendosur emrin Uriel.

 

Antonela shprehet se do ta dojë nipin si djalin e saj.

 

“Uriel do te dua sa djalin tim 13/06/2022 Teze Ela”, shkruan ajo

 

Kujtojmë që gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së famshme, Antonela mori një surprizë të këndshme nga e motra shtatzënë. Ata zbuluan në oborrin e shtëpisë së BB VIP, përpara të gjithëve se në jetë do të vinte një djalë.

TE TJERA

spot_img