SHKODËR, TË SHTËNAT ME ARMË ZJARRI, QËLLOHET BRENDA LOKALIT NJË PERSON

Nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne Shkoder.

Sipas informacioneve te para mesohet se ka patur te shtena ne nje lokal ne Stom-Golem si dhe mesohet qe nje person eshte plagosur dhe ndodhet ne gjendje te kritike per jeten.

Raportohet se nje person ende i paidentifikuar ka qene ne local kur autori ka hyre i maskuar dhe ka qelluar me arme zjarri drejt tij.

Kujtojme se nje nate me pare ne Shkoder ka ndodhur nje tjeter plagosje, ajo e 48-vjeçarit ne Plazhin e Velipojes.

Policia eshte nisur drejt vendit të ngjarjes. Nderkohe behet me dije se i plagosuri eshte identifikuar dhe ndodhet ne spital.

/star plus tv/

TE TJERA

spot_img