Rudina Hajdari braktis Sali Berishën poston foton qe po cudit te gjithe njerezit/ foto

Rudina Hajdari duket se e ka kuptuar që nuk i përket politikës…

 

Që pas mpleksjes me Berishën kur ky i fundit rimori PD, megjithëse e konsideronte si të padenjë “pasi nuk ka ç’ka jep më shumë”, Rudina i është futur kamarierllëkut.

 

Ajo ka hequr kostumin formal dhe ka veshur uniformën e kamarieres. “Një kujtim nga dita e punës si kameriere. Si ju duket? Më shkon?”, ka shkruar Hajdari në rrjetet sociale.

 

Mendoni se i shkon? Më mirë politikane apo kamariere?

 

Kiara bisedon me Luizin ai ia kthen: ‘Oltën e shklyem bashkë. O të dy, ose asnjëri në këtë shtëpi’!

Luiz Ejlli edhe njëherë përsëriti faktin që nëse del Kiara Tito, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i tha moderatores...

“Çmenden” fansat! Luizi me celular gjatë Prime dhe tani do përjashtohet? (Video)

Luiz Ejlli është një nder personazhet me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semundjen e tij bëri buje të madhe ku gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...