Nuk ka më ‘Përputhen’! Pasi i mbaroi programi Olsa Muhameti paralajmëron se…

Për’Puthen” padyshim është një nga risitë më të përfolura që prej fillimit të programit.Nuk ka të madh e të vogël që mos nëse nuk e ndjek të paktën të ketë dëgjuar për të.

 

Autorja e programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti së fundmi ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë dashamirësit e këtij programi dashurie, ku ka lajmëruar se “do të nisë në shtator, tërësisht e ndryshuar.”

 

E me anë të një Ask të bërë disa orë më parë, Olsa ka treguar se së shpejti duhet të presim prej saj një program bombë, të cilit i ka zbuluar dhe titullin që është ‘Kepi i Tundimeve’.

 

Autorja nuk ka zgjedhur të zbulojë ndonjë detaj tjetër duke treguar se do të thotë gjithçka në emisionin ‘Goca dhe Gra’ ditën e nesërme.

 

Nuk dihet nëse ‘Kepi i Tundimeve’ do të jetë versioni i ri i ‘Për’Puthen’ apo një projekt i ri nga autorja, megjithatë na mbetet të presim se çfarë do të zbulojë vetë Olsa.

 

TE TJERA

spot_img