Bora Zemani iku nga Përputhen se bëri sherr me Olsën? Del e vërteta…

Ku ka zë nuk është pa gjë. Këtë shprehje e konfirmoi Olsa Muhameti që pranoi që zërat se Bora Zemani mund të largohet nga “Për’puthen” nuk janë tërësisht të pavërteta.

Autorja e programit të dashurisë në Top Channel, që sapo ka mbyllur sezonin e tretë, zbulon se do të ketë një “Për’puthen 4”, por që do të jetë shumë ndryshe.

Por, as do të jetë e njëjta moderator që publiku ka ndjekur dhe ka pëlqyer këto dy sezone.E ftuar në “Goca dhe Gra”, Olsa thotë se ende nuk ka biseduar më Borën, por vendimi nëse do të dojë të vazhdojë bashkëpunimin, i takon asaj.

“Sezoni tjetër do të vijë tërësisht i ndryshuar. Me Borën nuk është vendosur ende. Është diçka që ende nuk e kemi folur. E kisha lënë për një darkë me Borën para se të shkoja te ‘Kepi i Tundimeve’, por nuk e hëngrëm.

Tani jam gjithë kohës në punë. Kur të kthehem, do e diskutojmë.Ne kemi pasur raporte përtej faktit që Bora hynte në program, unë bëja autoren e programit. Ky është një vendim shumë i rëndësishëm që Bora duhet të ndërmarrë. Duhet të bisedojmë”, tha Olsa.

TE TJERA

spot_img