Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen/ Del me të dashurin për herë të parë publikisht (FOTO)

Arta Elezaj është një personazh i njohur i showbizit shqiptar.

Modelja gëzon një popullaritet të madh në rrjetet sociale, ku bie në sy për jetën e saj luksoze. Së fundmi ajo ka festuar ditëlindjen, në praninë e njerëzve të saj më të dashur.

Madje në këtë ditë të veçantë Arta është shoqëruar edhe nga i dashuri i saj. Ka qenë vetë modelja që ka postuar në rrjetin e saj social Instagram një foto me djalin që i ka marrë zemrën, por nuk ka preferuar të zbulojë identitetin e tij.Në foton e postuar duken vetëm këmbët e dyshes dhe një zemër që e ka shoqëruar storin.

Elezaj më tej ka treguar edhe dhuratën që i dashuri i saj i ka bërë në ditën e saj të lindjes. Një buqetë e madhe me lule në formë zemre, mbi to shkruar emri i saj dhe një dedikim special.

“Urime bebi u bëfsh 100, të dua shumë, “- shkruhet në letren dedikuar Artës.

 

 

Ish-banori i Big Brother VIP del me deklaratën e papritur: Të gjithë banorët janë paguar për të qëndruar në shtëpi

Është diskutuar shumë herë nëse banorët që bëhen pjesë e formateve si Big Brother VIP paguhen, madje në shumë raste kanë dalur edhe shifra...

Luizi këndon brenda shtëpisë së “BBVA” dhe ka ‘dy fjalë’ për reperin e njohur (VIDEO)

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës. Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...