Vajza e Bujar Nishanit poston foton me dedikimin prekës: Ende nuk mbushem dot me frymë…

Fiona Nishani, vajza e ish-presidentit Bujar Nishani që u nda nga jeta pak ditë më parë ka bërë një reagim prekës në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë një foto nga fëmijëria ku shihet bashkë me babanë e saj. “Ende nuk mbushem me frymë”, ka shkruar ajo mbi kujtimin e bukur.

Bujar Nishani u nda nga jeta më 28 Maj në Gjermani ku ndodhej në një spital për kurim. Nishani ndodhej prej një muaji në kujdes intensiv për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësor.

Nishani la pas bashkëshorten dhe dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...