Uaaa, po kjo…? Nxehet keq prezantuesja shqiptare, nxjerr nga studio të ftuarën: Ik largohu

Në studion e “E Diell” situata e debatit mes moderatorëve dhe të ftuarve ditën e djeshme nuk shkoi siç duhet

pasi diskutimi mes Argjira Spancës dhe të ftuarës Amber agravoi duke bërë që moderatorja të largohej nga studio.Tema e diskutimit u bë shkas që Argjira mos të donte të ishte pjesë e bisedës.

Në studio po flitej rreth ndërhyrjeve estetike që femrat së fundmi po bëjnë tek vetja e tyre duke dashur të duken mirë gjithmonë, sipas të ftuarës Amber femrat varen plotësisht nga meshkujt dhe e mbajnë veten për ta duan të duken bukur vetëm për meshkujt.

Kjo përgjigje bëri që Argjira të revoltohet duke refuzuar një përgjigje të tilla pasi ajo u shpreh se në radhë të parë ajo e mban veten për veten e saj të duket dhe ndihet mirë pastaj për partnerin që ka në krah.

Në një moment të diskutimit moderatorja çohet për të lënë studion duke thënë se nuk donte të ishte më pjesë e atij diskutimi pasi sipas saj po paragjykoheshin shumë njerëz. Por ndërhyrja e Edi Manushit bëri që ajo të rikthehej sërish në vendin e saj për ta çuar deri në fund këtë diskutim.

TE TJERA

spot_img