Me çfarë do përballemi deri ditën e mërkurë? Meteorologu tregon surprizat e motit për gjithë javën

Moti i vranët dhe me reshje kryesisht në zonat malore dhe juglindore do të jetë mbizotërues në vend deri në mesjavë.

 

 

Meteorologu i Meteoalb, Hakil Osmani tha se pas të mërkurës parashikohet të ketë orë të shumta me diell në bregdet dhe zonat e ulëta.

 

Temperaturat parashikohen të rriten në 31-32 gradë në zonat e ulëta dhe bregdetare.

 

Fundjava do të do të jetë me diell dhe temp e ajrit do jenë 2 gradë më të larta se vlerat normale të muajit.

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin drastik ndaj moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...