Makina përfundon në kanal, brenda ndodheshin 3 femra (Pamjet nga vendngjarja)

Nje aksident është regjistruar në rrugën e plazhit, Shënkoll- Tale. Një automjet brenda së cilës ishin 3 femra ka përfunduar në kanal.

 

Kanë qenë kalimtarë të rastit dhe banorë të zonës që i kanë nxjerrë me shpejtësi nga makina, duke iu shpëtuar jetën.

 

Ambulanca, zjarrfikëset dhe policia ka mbërritur në vendngjarje.

 

TE TJERA

spot_img