Festë në familjen e Lulzim Bashës! Bashkëshortja e uron me selfie ish-kreut të PD-së

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka festuar sot 12 qershorin, ditën e lindjes së tij.

 

Një urim të veccantë për deputetin e PD-së i ka ardhur nga bashkëshortja e tij, Aurela Basha, e cila ka postuar një selfie me bashkëshortin.

 

Ish-kreu i opozitës ka pozuar sëbashkë me bashkëshorten me syze dielli në ambientet të brendshme të banesës, ndërkohë që e shoqja e ka uruar duke i postuar emojin e zemrës. “
#gezuarditelindjen ❤️ #12qershor”- shkruan Aurela Basha. Ish-kryetari i opozitës ka lindur më 12 qershor të 1974 dhe sot ai mbush 48 vjecc.

 

Ndërkohë që 12 qershori është dhe një ditë e shënuar edhe për Partinë Socialiste, e cila feston 31 vjetorin e themelimit të saj.

 

TE TJERA

spot_img