Aksident i frikshëm: Makina bie në kanalin me ujë, tre vajza ishin brenda …

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në superstradën Lezhë-Laç, ku një makinë ka rënë në kanalin me ujë.

 

 

Sipas informacioneve paraprake, në makinë ishin duke udhëtuar tre vajza, të cilat për fat të mirë kanë arritur të dalin, falë edhe ndihmës së banorëve të zonës.

 

Makina e humbi kontrollin dhe ra r në një kanal pranë Tales, në Lezhë

 

Hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit vijojnë.

Çfarë ndodhi? Sazan Guri shpërthen në lot ‘LIVE’ në emision

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Sazan Guri, i cili mes lotësh foli për humbjen e qenit të tij.   Ambientalisti tregoi...

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...