Aksident i frikshëm: Makina bie në kanalin me ujë, tre vajza ishin brenda …

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në superstradën Lezhë-Laç, ku një makinë ka rënë në kanalin me ujë.

 

 

Sipas informacioneve paraprake, në makinë ishin duke udhëtuar tre vajza, të cilat për fat të mirë kanë arritur të dalin, falë edhe ndihmës së banorëve të zonës.

 

Makina e humbi kontrollin dhe ra r në një kanal pranë Tales, në Lezhë

 

Hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit vijojnë.

TE TJERA

spot_img