Eksploziv makinës në Tiranë, ndërron jetë drejtues i mjetit (emri)

Është zbardhur identiteti i drejtuesit të mjetit që humbi jetën në shpërthimin me tritol që ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Saukut, në kryeqytet.

 

Bëhet me dije se ai quhet Aleksandër Sadikaj.

 

Ndërkohë në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, ekipi antieksploziv i RENEA-s dhe grupi hetimor që po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

TE TJERA

spot_img