E buzëqeshur si përherë, e gjeni dot kush është moderatorja në foto

Fotoja që shihni më poshtë është e moderatores bukuroshe Marina Vjollca me mbesën e saj Jori Paloka.

 

Fotoja tregon lidhjen e ngushtë që ka Marina me mbesën, dhe është pikërisht një moment qesharak ku me duar i buzëqesh fytyrën.

 

Kujtojmë se Marina Vjollca aktualisht është moderatorë e programit të humorit “Klanifornia”. Ajo gjithashtu së fundmi është bërë nënë e një vajze, Marget dhe po shijon ditët më të bukura të jetës si në aspektin personal ashtu dhe në atë profesional.

 

 

 

 

TE TJERA

spot_img