Vetëm ora kushton…/ Ja këngëtarja shqiptare që harxhon gati 14 mijë euro për veshjen e saj të fundit

Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

 

Prej vitesh në industrinë muzikore, artistja nga Kosova ka ditur se si ta bëjë publikun për vete. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë disa foto ku shfaqet si gjithmonë shumë tërheqëse.
Këngëtarja shqiptare harxhon afro 14 mijë euro për veshjen e saj të fundit, vetëm ora kushton sa qimet e kokës

 

Mirëpo, ajo që ka tërhequr vëmendjen është shifra e kripur që ka shpenzuar për të blerë veshjet e markave më të njohura. Sipas “Shqip Closet”, çmimi i veshjes se Norës ka kushtuar më shumë se 13 mijë euro. Kujtojmë që së fundmi, Nora u përfshi në një debat me Alesio Alia.

 

Ishte menaxheri i VIP-ave që deklaroi se kishte pasur humbje nga koncerti i Norës që mbajti në Australi, gjë që solli dhe reagimin e këngëtares. Të dy reaguan, duke treguar anën e tyre të ngjarjes.

 

Një deklaratë që menaxheri i VIP-ave, Alesio Alia bëri për Nora Istrefin ka sjellë një përplasje mes tyre. Në një intervitë televizive, Alesio tha se kishte pasur humbje nga koncerti që kishte mbajtur këngëtarja në Australi, gjë që solli dhe reagimin e këngëtares.

 

Nora shprehej se fjalët e Alesios janë të pabaza duke thënë se ai nuk ka treguar seriozitet dhe se arsyeja ishte zhgënjimi i fansave duke mos sjellë në koncert këngëtarët që i kishte premtuar publikut. Ajo shkruante se po tentonte që të njolloste karrierën e saj.

 

Së fundmi, ka ardhur dhe reagimi i Alesios, ku shprehet se ajo që tha ishte një përgjigje ndaj pyetjes që iu bë në intervistë dhe se deklarata e tij as nuk e ngre dhe as nuk e ul suksesin e saj 15 vjeçar.

 

 

TE TJERA

spot_img