E trishtë! Ky është efektivi i FNSH që humbi jetën me bashkëshorten në aksident (EMRI+FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi në aksin Levan-Tepelenë. Nga përplasja e dy mjeteve humbi jetën punonjësi i FNSH, Sokrat Lela, dhe bashkëshortja e tij, Fatbardha Lela.

 

 

Mësohet se drejtuesi i mjetit tip ‘Opel’, Gerti Skënderaj, 43 vjeç nga Cakrani ishte duke udhëtuar me bashkëshorten dhe vajzën e tij ku më pas u përplas me mjetin tip ‘Ford’.

 

Ende nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar këtë aksident të rëndë.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

TE TJERA

spot_img