Pak muaj më parë i ndërroi jetë nëna, prezantuesja e TCH shfaqet me flokët e rëna…

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka vendosur t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instagram dhe padyshim ato kanë qenë të shumta.

 

Mirëpo, më shumë vëmendje ka tërhequr njëra prej tyre, ku dikush e ka pyetur se si ka mundësi që duket kaq fresk, pa halle dhe strese.Fjoralba është përgjigjur duke postuar një foto të saj me flokët e rënë, duke treguar stresin e madh që po kalon dhe që edhe ajo si cdo kush tjetër ka ato ‘hallet’ e veta në jetë.

 

Pak kohë më parë i ndërroi jetë nëna në moshë të re, moderatorja e TCH shfaqet me flokët e rënaKujtojmë që moderatorja pak kohë më parë ka humbur nënën e saj dhe ka zgjedhur të mos dorëzohet pavarësisht trishtimit të madh që po kalon.Ajo u nda nga jeta në moshën 54-vjeçare, për arsye që nuk dihen ende. E ftuar para pak javësh në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, ajo foli për herë të parë për këtë humbje kaq të madhe dhe se si po e përjeton ajo.

 

Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm në “The Voice of Albania”.Më pas, bukuroshja nisi të bashkëprezantojë në “E Diell” ku në fakt u bë shumë e njohur për audiencën e gjerë. E tanimë prezanton programin më të ndjekur të humorit “Portokalli”.

 

TE TJERA

spot_img