Ou…! Ish-konkurrentja e Për’puthen 2 bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e bukur me të birin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 2” Aristela Leka është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë vetë me dije ajo në rrjetet sociale.

Aristela ka publikuar foton e dorës së bebushit që e ka shoqëruar me një këngë domethënëse. Atë të Alban Skënderajt dhe Miriam Canit me titull “Dhurata”, të cilën çifti ia ka dedikuar vajzës së tyre.Aristela është bërë me një djalë teksa ende nuk dihet emri që i ka vendosur.

Ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë e ka mbajtur të fshehtë gjithë periudhën e pritjes së ëmbël duke mos publikuar asnjë foto.Ish-konkurrentja e Për’puthen 2 bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e bukur me të birinTeksa po ashtu nuk dihet asgjë rreth partnerit të saj që e ka mbajtur sekret.

Nga “Për’puthen” Aristela doli vetëm. Ajo u njoh dhe u takua me Princ Milen por nuk arritën të krijonin një romancë.Nderkohe kujtojme se Pas dy sezoneve Bora Zemani është larguar nga roli i prezantueses së “Përputhen”.

Siç po flitet moderatorja do ta marrë një tjetër emision që nis së shpejti në “Top Channel”, “Dancing ëith the stars”.Ndërsa po ashtu po flitet se vendin e saj në “Për’puthen” do ta zërë Dojna Mema, e cila momentalisht është në pritje të ëmbël.

TE TJERA

spot_img