Klodiana Lala zbulon çfarë i ka ndodhur dhe paralajmëron lëvizjën e radhës/ “Kam dhe unë fëmijë, s’kam ku t’i çoj”

Të shtunën e kaluar u rihap me shumë bujë Kopshti Zoologjik në Tiranë, por dita-ditës po mësojmë skandale të reja që ndodhin vetëm në Shqipëri.

 

Gazetarja Klodiana Lala ka bërë një deklaratë të papritur në profilin e saj në “Facebook”. Lala shkruan se tek Kopshti Zoologjik janë vendosur kafshë gome.Një qytetare i ka replikuar se pse shkon te kopështi zoologjik dhe nuk heton për çmimin e naftës.

 

Nuk ka munguar edhe përgjigjja e Lalës e cila i thotë se po bën maksimumin dhe se madje ka denoncuar edhe rastin në fjalë.Qytetarja: Pse shkon tek kopshti zologjik? Shko tek nafta dhe çmimi i saj. Hetoni! Klodiana Lala: Kam femije e dashur. Ku ti coj?

 

Te ngjiten ne tarracat e pallateve?Dhe per dijeni tende po denoncoj, jam gazetare qe merrem me krimin dhe ne fushen time po bej maksimumin tim. Trokit ne deren e gazetareve te fushes.Une gjithsesi po e denoncoj dhe rasti ne fjale eshte korrupsion. Kam denoncuar edhe rritjen e cmimit te naftes. Edhe shume e shume raste te tjera.

TE TJERA

spot_img