“Ka porositur eleminimin e vëllait të ish-deputetit socialist”, reagon për herë të parë Ilir Meta ndaj Artan Hoxhës

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas deklaratës së gazetarit Artan Hoxha,

 

se i penduari Nuredin Dumani ka thënë se Meta ka porositur eleminimin e vëllait të deputetit të PS-së.

 

Meta i hodhi poshtë deklaratat duke thënë se nuk merret me “tellallët e Rilindjes” si Durim Bami apo Hasan Hasani.

 

“Nuk jam këtu për t’u marrë me tellallët e Rilindjes. Këtë punë kanë nga Durim Bami te Hasan Hasani.

 

Unë jam këtu dhe do të jem gjithmonë këtu, në Tiranë, në Shqipëri, midis jush. Por kush shqetësohet nga 25 Korriku është në hallin e vetë, por 25-a do vijë dhe 26-a”, u shpreh Meta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...