Ka qenë e lidhur me djalin e Jozefina Topallit, Eva Murati: Janë shpifje duan të hedhin baltë mbi mua

Pak ditë më parë në rrjet qarkulluan lajme se Eva Murati është zhgënjyer nga lidhjet me shqiptarë dhe është në kërkim të dikujt të huaj.

‘Doni të hidhni baltë mbi emrin tim’/ Çfarë ka ndodhur? Moderatorja Eva Murati shpërthen e revoltuar

Shkak u bë një video e moderatores në Tik Tok, ku thuhej se djemtë që jetojnë në Shqipëri nuk janë tipi i saj.

Evës i ka dalë përpara një lajm i tillë dhe moderatorja nuk është përmbajtur, teksa ka përmendur gjyqin për shpifje.

“Eva Murati e zhgënjyer nga lidhja e fundit? Moderatorja tani po kërkon dikë të huaj”, është titulli i lajmit ku Eva ka komentuar e revoltuar: “Kjo është shpifje, ku jeni bazuar?

Doni të hidhni baltë mbi emrin tim të mirë pasi nuk arrini dot me mund e talent të bëni atë që bëj unë, të lartësoj emrin e Shqipërisë me cilindo projekt që kam, prandaj botoni lajme të tilla për të degraduar figurën time. Kjo është shpifje, do shihemi në g jyq!”

TE TJERA

spot_img