Këngëtari i njohur shqiptar i propozon partneres së tij në mesin e dhjetërave të ftuarve, befasohet moderatorja

Dje ka qenë një ditë shumë e veçantë për Elgit Dodën dhe Klea Hutën. Djali i tyre Krid ka festuar ditëlindjen e dytë, por jo vetëm kaq.

 

Elgiti ka zgjedhur pikërisht një ditë kaq speciale për t’i propozuar për martesë Kleas. Ai i është ulur në gjunjë para gjithë të ftuarve, të cilët kanë shpërthyer në duatrokitje.

 

“A pranoni zonja Klea të martoheni me mua?”, i ka thënë Elgiti e sigurisht moderatorja ka pranuar e përlotur. Këngëtari i ka dhuruar një puthje në buzë, ndërsa më pas ka puthur të birin.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...