Me rrudha dhe rrathe te zinj te syte/ Ja si duken 14 VAJZAT VIP pa pike makeup-i ne fytyre

Gjithmone jemi mesuar qe VIPAT t’i shikojme pa rrathe poshte syve, pa puçrra, gjithnje me makeup, te kuruara, te zbukuruara apo defekte te tjera qe na ndodhin te gjitheve e ne jeten e perditshme.

 

Grimi eshte elementi kryesor. Sot jane te gjitha mundesit qe cdo person te duket bukur.

 

Megjithese pak here kur ka ndodhur VIP-et shqiptare kane terhequr shume vemendjen kur kane postuar foto pa makeup ne rrjete sociale. Komentet per keto foto foto kane qene te shumta.

 

Jeta e perditshme, thjeshtesia me shfaqjen ne ekran jane shume larg nga njera-tjetra. Ndonjehere harrojme qe ato jane njerez te zakonshem si ne sepse femrat e ekranit shqiptar duken kaq perfekte.

 

Mund te beni dallimin dhe te zgjidhni se kush duket bukur ne te dyja versionet. Si duken ato pa makeup?

 

Shikoni fotot me poshte:

 

TE TJERA

spot_img