“Jam budallaqe që u martova me ty, më mirë të…”/ modelja ia thotë në sy kengetarit shqiptar, reagimi i papritur i reperit

Arbenita Ismajli, bashkëshortja e reperit Fero, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku merr shumë komente për pozat e saj provokuese dhe format trupore.

 

Modelja u bë për herë të parë nënë prillin e kaluar, por megjithatë ajo i ka ruajtur në mënyrë të përsosur format trupore dhe duket mjaft bukur. Por përveç pozave provokuese, modelja ndan shpesh me ndjekësit edhe video krah partneri të saj.

 

Së fundmi në llogarinë e saj në TikTok, modelja ka publikuar një video për të qeshur, ku ajo dhe bashëshorti i saj Fero imitojnë një zë në sfond.

 

“Unë budalla që martohem me ty, duke qenë me u martu me një dreq”- thotë Arbenita, ndërsa duke qeshur Fero shton: “Të kishte arrestuar policia se s’bën të martohen kushërinjtë bashkë”

 

Arbenita Ismajli u bë nënë për herë të parë në muajin prill të viti të kaluar dhe bashkë me partnerin e saj, Feron, e quajtën vajzën e tyre Nina.

 

Ditët e fundit, reperi ka ndarë me ndjekësit humbjen e mikut të tij Gazmend Hyseni i njohur si “Strella.” Dyshohet se 30-vjeçari është vrarë nga vëllai i reperit Buta, Qëndrim Januzi.

 

Menjëherës pas lajmit Fero reagoi përmes një postimi në Instastory duke treguar se ka qenë mik me viktimën. Një foto ku shihet krahë tij, reperi shkroi: “Allahu n’Xhenet vlla”.

 

Duket se miqësia e 30-vjeçarit me Feron ka qenë e ngushtë, pasi ky i fundit ka vendosur t’i kushtojë një tatuazh në trupin e tij Gazmend Hysenit.

 

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi, i cili postoi në rrjetet sociale një foto të tatuazhit të fundit që ka realizuar në kujtim të të ndjerit. “King Strella”, ka shkruar Fero në gjoksin e tij.

 

@arbenitaism

♬ original sound – Arbenita ismajli

TE TJERA