Tronditet Shkodra perseri, tritol ne banesen e policit…

Tritol ne banesen e efektivit te policise se Shkodres Pellumb Vukaj.

Efektivi dyshon se kjo ngjarje ka ardhur per shkak te detyres duke qene se punon prej 27 vitesh ne polici dhe ka qene pjese e shume aksioneve te droges hetimit te vrasjeve te ndryshme dhe ngjarjeve te tjera te renda kriminale.

Policia po heton per zbardhjen e plote te ngjarjes.

TE TJERA