Habit avokatja shqiptare: Edhe unë kam pirë urinë për aknet (video)

Kim Kardashian ka deklaruar se do të ishte e gatshme të hante jashtëqitje për aq kohë sa ajo do e mbante atë të re dhe të bukur.

 

E kjo deklaratë e yllit botëror ka nxitur reagime të shumta.

 

Së fundmi në emisionin “Ftesë në pesë” në Top Channel u diskutua lidhur me këtë temë.

 

Avokatja e njohur Mardjola Baço habiti të gjithë me deklaratën e saj.

 

“Edhe unë kam pirë urinë për aknet”, tha ajo.

 

 

 

TE TJERA

spot_img