“E mban gjithmonë me vete”/ Dalin pamjet, politikani shkon me armë në varrimin e Bujar Nishanit (VIDEO)

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar një video të një personi me armë në brez që sipas tij është një prej politikanëve shqiptarë i pranishëm në varrimin e ish-presidentit Nishani.

Megjithëse gazetari nuk bën të ditur emrin e politikanit ai shkruan se ai vetë e di se cili është figura politike që sipas Artan Hoxhës, e mban armën gjithmonë me vete.

“Edhe ne funeralin e nje ish-presidenti paqësor si Bujar Nishani, edhe me kobure ne brez ne bulevardin “Deshmoret e Kombit”, ne temperature 35 grade, si nuk ka merak mos i ndryshket kostumi. Per nje gje jam 100% i sigurt, ky politikani mban gjithmonë arme me leje….” – shkruan Hoxha.

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.   Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...