Ooo sa lajm i bukur…/ Pas thashethemeve të shumta, çifti i njohur konfirmon fejesën

Aktorja amerikane, Margaret Qualley konfirmoi se është fejuar me këngëtarin Jack Antonoff.

 

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo përmes disa fotove të ëmbla që ndau në Instagram.

 

“Oh, unë e dua atë”, ka shkruar 27 vjeçarja krahas imazheve, ku shfaqet me partnerin.

 

Lajmi për fejesën e çiftit nisi të qarkullonte pasi Qualley tregoi një unazë mahnitëse diamanti në Festivalin e Filmit në Kanë 2022. Unaza është vlerësuar se kushton gati 100 000 dollarë. Qualley dhe Antonoff konfirmuan se janë bashkë në gusht 2021, ku u panë duke u puthur në New York.

 

 

TE TJERA

spot_img