U bëri thirrje vajzave shqiptare tradhtoni të dashurit, Ina që ishte në ”Për’puthen” tregon pse e…

Prej dy ditësh një video e blogeres Ina Kollçaku, po bën xhiron e rrjetit. Në sfond të videos ishte një muzikë që qarkullonte në rrjetin social TikTok dhe ajo që u kap nga publiku ishte fraza kur Ina i bënte thirrje vajzave të tradhtojnë të dashurin.

 

‘Vajza tradhtojini të dashurit tuaj’, Ina Kollçaku flet mbi mesazhin që bëri bujë

 

Pas shumë reagimeve në rrjet, Ina ka sqaruar për publikun se si qëndron e vërteta e mesazhit që ka dhënë për vajzat.

 

Ina theksoi se kjo video e saj mund të ketë qenë edhe një tendencë lidhur me videon e vajzës nga Librazhdi, që u kap duke tradhtuar të fejuarin dhe u dhunua nga vjehrrit.

 

“Unë bëra një video në ‘TikTok’ që e kanë bërë shumë vajza me një voice. Gatë kësaj kohe ishte duke u dhënë shfaqja ime në Teatrin ‘Aleksandër Moisiu’ dhe e përdora këtë video për të ngacmuar, në ato momente madje isha e veshur me veshjen e rolit.

 

Ajo që kam thënë për vajzat është që të ndahen dhe mos të qëndrojnë në një lidhje të palumtur. Nuk kishte asgjë më shumë se kaq. Mund të ketë qenë edhe tendencë video që po qarkullonte se ishte shumë shokuese. Edhe unë reagova ndër të parët personazhe që reaguan. Disa persona nuk kanë hapur fare ljemin kanë lexuar vetëm titullin dhe e kanë marrë ashtu”, tha ndër të tjera ajo.

TE TJERA

spot_img