Deri në 29 vjeçe lëvizte me autobuz, këngëtarja shqiptare tani “mburret me bishën” e re

Bebe Rexha është një ndër artistet shqiptare që ka arritur sukses në të gjithë botën.

 

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar se fundmi se ka bërë një blerje super luksoze.Përmes disa postimeve në Instagram, ylli i muzikës pop ka treguar se ka blerë një Porsche. Kohë më parë, këngëtarja e shumë hiteve zbuloi se ishte pajisur me patentën e shoferit në moshën 29 vjeçare.

 

“Unë nuk e mora patentën e shoferit deri në moshën 29 vjeçare. Para kësaj, unë përdorja transportin publik kudo”, tha Bebe në një intervistë vitin e kaluar.Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është një ndër emrat më të lakuar në mbarë botën, e cila na ka bërë krenarë anë e mbanë botës me talentin e saj.

 

Këngëtarja nuk ka nguruar asnjëherë të tregojë rrënjët e saj, të kërcej valle, të flasë shqip apo edhe të mbështes artistët e vendit tonë para miliona e miliona ndjekëvse të saj.Herë pas here, Bebe bëhet nostalgjike ku publikon foto nga fëmijëria e saj, njësoj si kjo foto me flokë të zeza dhe brune ku ajo është vetëm 8 vjeç.

 

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...