Deri në 29 vjeçe lëvizte me autobuz, këngëtarja shqiptare tani “mburret me bishën” e re

Bebe Rexha është një ndër artistet shqiptare që ka arritur sukses në të gjithë botën.

 

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar se fundmi se ka bërë një blerje super luksoze.Përmes disa postimeve në Instagram, ylli i muzikës pop ka treguar se ka blerë një Porsche. Kohë më parë, këngëtarja e shumë hiteve zbuloi se ishte pajisur me patentën e shoferit në moshën 29 vjeçare.

 

“Unë nuk e mora patentën e shoferit deri në moshën 29 vjeçare. Para kësaj, unë përdorja transportin publik kudo”, tha Bebe në një intervistë vitin e kaluar.Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është një ndër emrat më të lakuar në mbarë botën, e cila na ka bërë krenarë anë e mbanë botës me talentin e saj.

 

Këngëtarja nuk ka nguruar asnjëherë të tregojë rrënjët e saj, të kërcej valle, të flasë shqip apo edhe të mbështes artistët e vendit tonë para miliona e miliona ndjekëvse të saj.Herë pas here, Bebe bëhet nostalgjike ku publikon foto nga fëmijëria e saj, njësoj si kjo foto me flokë të zeza dhe brune ku ajo është vetëm 8 vjeç.

 

TE TJERA