Ilir Shaqiri i jep fund beqarisë! Pamjet brenda ceremonisë martesore dhe të ftuarit VIP (FOTO)

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore.

 

Ceremonia martesore është mbajtur buzë detit në Durrës, gjë të cilën balerini e ka treguar edhe më parë.

 

Në këtë ditë të rëndësishme, bashkëshortja e Ilirit feston gjithashtu ditëlindjen e saj.

 

Sipas burimeve, të pranishëm në dasmën e tij janë disa prej ish-banorëve dhe shumë personazhe të njohur të botës së Shoëbizit.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...